Fotogaléria     Články     Servis okien a dverí     kontakt

Lexan / Al.profily     Prístrešky / Zasklenia     Brány / Ploty     Žaluzie / Sieťky     Okná / Dvere

Exteriérové žaluzie      Interiérové žaluzie, roletky      Sieťky      Screenové rolety

Vonkajšie/exteriérové žaluzia a rolety


Screenové rolety


Screenové rolety dodávajú budovám nadčasový moderný vzhľad.

Technické tkaniny určené pre tieto systémy zabezpečujú maximálnu ochranu pred slnečným žiarením, prienikom tepla, a zároveň zachovávajú optimálnu úroveň svetla v interiéroch. Vďaka svojmu zloženiu (skelnné vlákno, PVC, polyester) sú oddolné voči poveternostným vplyvom, vhodné pro interiérové, no najmä pre exteriérové použitie.

Hlavnou prednosťou screenových rolet je ich čiastočná svetelná priepustnosť a variabilita. Tento typ roliet prináša tieň bez straty výhľadu do exteriéru, no zároveň sťažuje pohľad zvonku do interiérov a chráni tak súkromie. Screenové rolety vytvárajú v interiéry optimálne tepelné podmienky a sú vynikajúcím doplnkom pasívnych stavieb.

Screen látky sú nehorľavé, antistatické, oddolné voči UV žiareniu a zároveň zachytávajú až 97% škodlivého UV žiarenia.

Použitie screenových roliet je široké: od klasických okien a dverí, ktoré sa využívajú hlavne pri nízkoenergetických stavbách, cez veľké presklenné plochy, ktoré musia oddolávať nepriaznivým poveternostným podmienkam a sile vetra až do 130 km za hodinu, až po pergoly, zimné záhrady a balkóny.

S inteligentnými roletami navyše stačí stlačiť tlačítko na ovládači, ikonu v mobilnej aplikácii, alebo dať hlasový príkaz a zavrite všetky rolety pri odchode z domu a znovu ich otvorte, keď sa vrátite. Pomocou TaHoma switch môžete vonkajšie rolety jednoducho ovládať odkiaľkoľvek, aj z práce alebo z dovolenky. Tieniaci systém dokáže tiež automaticky reagovať na slnečné svetlo a teplotu. Bezdrôtový systém TaHoma switch sa rýchlo rozrastá a je už kompatibilný s viac ako 300 typmi smart výrobkov.

LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0915 266 556
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV